lytess-president-bruno-lalandeKREATYWNE WŁÓKNO

W ciągu niespełna 10 lat Lytess stała się wiodącą marką na międzynarodowym rynku dermotekstyliów.

Lytess jest pierwszą światową marką oferującą kompletną gamę produktów poprawiających urodę i samopoczucie przeznaczonych dla każdego. Produkty łączą w sobie zaawansowane materiały i techniczne dzianiny z unikatowymi formułami mikrokapsulacyjnymi najwyższej jakości.

Międzynarodowa renoma Lytess nieustannie rośnie. Marka jest znaczącym graczem w ponad 30 krajach. Swój sukces firma osiągnęła dzięki specjalistycznej i innowatorskiej wiedzy, stałemu inwestowaniu w badania i rozwój (R&D) oraz wierze w potencjał „inteligentnych tekstyliów”.

Nie ma wątpliwości, że dermotekstylia nie są już rynkiem niszowym, a w Lytess każdego dnia pracujemy nad rozwojem i przyszłością marki i tego rynku.

 

ZAANGAŻOWANI PARTNERZY

Firma Lytess jest aktywna w branży kosmetycznej i tekstylnej, jest partnerem wielu uniwersytetów i labaratorii referencyjnych, angażuje się w projekty europejskich ustaw i norm.

Firma Lytess zawarła partnerskie sojusze z podmiotami różnych sektorów. Dzięki temu korzysta ze wszystkich możliwych osiągnięć technologicznych, naukowych i prawnych. Rozwiązania te umożliwiają stałe podnoszenie jakości i efektywności działania produktów, a także dopasowanie asortymentu produktów do potrzeb i oczekiwań konsumentek.